.

.

ZJchao Taşınabilir Sit-Up Bar, Güçlü Vantuzlu Sit Up Asistan Cihazı Sit-Up Ayak Tutuculu 4 Seviye Ayarlanabilir Sit Up Bar,

ZJchao Taşınabilir Sit-Up Bar, Güçlü Vantuzlu Sit Up Asistan Cihazı Sit-Up Ayak Tutuculu 4 Seviye Ayarlanabilir Sit Up Bar,

₺ 107.80

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Yükseltilmiş vantuzlar : Yükseltilmiş zemin egzersizi daha ergonomiktir.Vakumlu vantuzun tasarımı, mekiklerin emiş gücünü daha güçlü ve daha kararlı hale getirir ve gelişmiş destek çubuğu tasarımı, daha fazla topuk kuvveti ve çift verimlilik sağlar.Yüksek yoğunluklu yumuşak köpük kaplı tutamak rahat ve kaymazdır, ayak bileği yaralanmasını veya aşınmasını önler.Çok fonksiyonlu ve ayarlanabilir : ağız kavgası, şınav, tahta, karın, partner, germe, yoga vb. Yoluyla yapılabilen ağız kavgası ekipmanını kolaylaştırabilir.Vücudun farklı bölgelerindeki kasları çalıştırmak için çeşitli egzersiz modlarını destekleyin.Kurulumu kolay ve taşınabilir : Kendinden emişli oturma çubuğu hafif ve taşınabilirdir, kurulumu kolaydır ve evde veya ofiste vücudunuzu şekillendirmek için kullanılabilir. body.It özellikle zaman olmadığında spor salonunda egzersiz yapmak için uygundur.Bu, zamandan ve paradan tasarruf sağlayan ideal bir taşınabilir egzersiz aracıdır. 4 yükseklik dişlisi : herhangi bir kapıya uyacak şekilde 4 yüksekliğe ayarlanabilir, oturma çubuğu yerine sabitlenene kadar klipsi sıkın.Farklı egzersizler için ihtiyaçlarınızı karşılayın.Profesyonel oturma ekipmanı : Bu, fitness ve kas eğitimi için tasarlanmış bir oturma yardımcısıdır.Vücudunuzun her bölümünü egzersiz yapmak, mükemmel karın kasları ve güçlü bir vücut oluşturmanıza yardımcı olacaktır.Özellik : 1. Karın kasları, ince bel egzersiz yapabilir, karın yağını ve diğer fitness etkilerini azaltabilir, harika kullanım etkisi. 2. Güçlü çelik çerçeve yapısı, yumuşak yüksek yoğunluklu köpük sapı ve dayanıklı kalın kauçuk vantuz ile kullanımı kolaydır. 3. Güçlü emiş, sağlam ve güvenli, çok rahat ve dayanıklı, evde oturma reklamı ve diğer aktiviteler için uygundur. 4. Ev kullanımı için uygundur ve kurulum için başka aletlere gerek yoktur, sadece vantuzla düz ve kesintisiz zemine sabitleyin. 5. 4 Vites ayar tasarımı farklı talepleri karşılayabilir, sizin için de 2 farklı renk mevcuttur.Şartname : Öğe türü : mekik yardımı Malzeme : köpük + polipropilen + kauçuk Vites ayarı : 4 vites Uygulama : Çeşitli egzersizler için uygundur, mekik, şınav, Pilates, germe, yoga, kuvvet antrenmanı için harika Kullanım : 1. Kullanmadan önce hazırlık : Matı (yoga matı) yere yayın;Enayi anahtarına basın ve kıvırıcıyı, yükseklik ayar klipsi kendinize bakacak şekilde pürüzsüz, kesintisiz bir zemine sabitleyin. 2. Tokanın yüksekliğini ayarlayarak köpüğün yüksekliğini ayarlayın, böylece rahat bir hareket pozisyonu elde edebilirsiniz. 3. Üst ekstremite kıvrılma egzersizi veya mekik egzersizi yaparken, her iki ayak da sırasıyla köpüğü bağlayabilir. 4. Kıvrılma yaparken bel omurganızı korumak için beliniz yere yakın olacak şekilde ayaklarınızı köpüğün üzerine koyun.Paket listesi : 1 x Taban 1 x Çerçeve 2 x Köpük 1 x Manuel.

Ürün parametreleri

Item Type:
Sit‑Up Aid
Material:
Foam + Polypropylene + rubber
Gear Adjustment:
4 Gears
Application:
Suitable for a variety of exercises, great for sit-ups, push-ups, Pilates, stretching, yoga, strength training
Usage:
 
1. Preparation before use:
Spread the mat (yoga mat) on the ground;Press the sucker switch and fix the curler on a smoothly, seamless floor with the height adjustment clip facing yourself.
2. Adjust the height of the foam by adjusting the height of the buckle, so that you can get a comfortable movement position.:
3. When doing upper limb curl exercise or sit-up exercise, both feet can hook foam respectively.:
4. Put your feet on the foam so that your waist is close to the ground to protect your lumbar spine while doing the curl.:
Package List:
1 x Base :
1 x Frame :
2 x Foam :
1 x Manual :

Sen de olabilir