.

.

VİNCREY Küçük Pet Kafes Hamak, Kobay Hideout Asılı Yatak, Kobay Hayvanlar için Hamak, küçük Hayvanlar Uyku Aksesuarları (13.

VİNCREY Küçük Pet Kafes Hamak, Kobay Hideout Asılı Yatak, Kobay Hayvanlar için Hamak, küçük Hayvanlar Uyku Aksesuarları (13.

₺ 1.33

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Küçük evcil hayvan kafesi hamak boyutu-uzunluk x genişlik : 13.38x13. 38 inç(34x34 cm),Chinchilla papağan şeker planör gelincikler sıçan Hamster gibi çoğu küçük evcil hayvan için uygun.Yumuşak Hamak Malzemesi - Asma yatak rahat, yumuşak ve üstün kaliteli malzemeden, mercan yapağı + Kutup yapağısından yapılmıştır ve fablic süper sıcaklıkla kalındır.Sevimli evcil hayvanlarınız için rahat ve nefes alabilir. 3 Katmanlı Hamak Tasarımı - Diğerleri gibi değil tek veya 2 katmanlı tasarım, 3 katmanlı hamak küçük hamster için daha fazla oyun alanı sağlar.Çok delikli tasarım evcil hayvanlara daha fazla eğlence katar.Küçük hamsterleriniz en üstte kovalamaca oyunu oynayabilir.Kurulumu kolay ve temiz - - - 4 metal kanca tasarımı,elde yıkama veya makinede yıkama ile kurulumu kolaydır (Lütfen aklamadan önce 4 kancayı çıkarın).Güvenli ve Yeni - 4 metal kancamızla Hamak daha güvenli asılacaktır.Hamak yüksekliğini ayarlayabilirsiniz.Roman ve benzersiz tarzı küçük hamster çekecek.Küçük evcil hayvan kafesi Hamak Boyutu-Uzunluk x Genişlik : 13.38x13. 38 inç(34x34 cm).Rahat, yumuşak ve üstün kaliteli malzemeden yapılmış, mercan polar + kutup polar.4 Metal kanca tasarımı,elde yıkama veya makinede yıkama ile kurulumu kolaydır.Asılı yatak rahat, yumuşak ve üstün kaliteli malzemeden, mercan yapağı + Kutup yapağısından yapılmıştır ve fablic süper sıcaklıkla kalındır.Sevimli evcil hayvanlarınız için rahat ve nefes alabilir.

Ürün parametreleri

Sen de olabilir