.

.

YİNVA Kol Kapağı ile Uyumlu Apple Kalem 2nd Nesil, kavrama Kılıf Aksesuarları ile Uyumlu iPad Kalem 2 Gen Uç Kapağı (Mor)

YİNVA Kol Kapağı ile Uyumlu Apple Kalem 2nd Nesil, kavrama Kılıf Aksesuarları ile Uyumlu iPad Kalem 2 Gen Uç Kapağı (Mor)

₺ 3.33

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

【Sıcak İpuçları】 Bu premium silikon kılıf, yalnızca Apple Pencil 2. nesil ile uyumludur. (Apple Kalem dahil değildir). 【Tek Parça Tasarım】 Kavrama dokusu tasarımı, Apple Pencil 2'yi tutmanın rahat bir yolunu sağlar ve parmaklarınız ağrılı olmaz, tek parça tasarım, uzun süre yazarken veya çizerken Apple Pen'in kaymamasını sağlar. 【İnce Tasarım】 Ultra ince tasarım, Apple Pencil 2'nin kalem kapağı takıldığında Çift Dokunma ve kablosuz şarj işlevini mükemmel bir şekilde desteklemesini sağlar ve ayrıca kalem yuvalı bazı Apple Pencil aksesuarlarını da destekler. 【Not】 Apple Pencil 2. nesil cihazınızda bu kapak kılıfına sahip olduğunuzda, lütfen i Pad'in şarj konumu ile kılıf kapağı arasında herhangi bir engel olmadığından emin olun, aksi takdirde kablosuz şarj çalışmayabilir!. 【Servis ve Garanti】 12 ay garantimiz var.Eğer herhangi bir sorun varsa, lütfen bize ulaşın, biz kesinlikle size tatmin edici bir çözüm verecektir.Desteğiniz için teşekkür ederiz!Tanrı seni korusun. 【Sıcak İpuçları】 Bu premium silikon kılıf, yalnızca Apple Pencil 2. nesil ile uyumludur. (Apple Kalem dahil değildir). 【Tek Parça Tasarım】 Kavrama dokusu tasarımı, Apple Pencil 2'yi tutmanın rahat bir yolunu sağlar ve parmaklarınız ağrılı olmaz, tek parça tasarım, uzun süre yazarken veya çizerken Apple Pen'in kaymamasını sağlar. 【İnce Tasarım】 Ultra ince tasarım, Apple Pencil 2'nin kalem kapağı takıldığında Çift Dokunma ve kablosuz şarj işlevini mükemmel bir şekilde desteklemesini sağlar ve ayrıca kalem yuvalı bazı Apple Pencil aksesuarlarını da destekler. 【Not】 Apple Pencil 2. nesil cihazınızda bu kapak kılıfına sahip olduğunuzda, lütfen i Pad'in şarj konumu ile kılıf kapağı arasında herhangi bir engel olmadığından emin olun, aksi takdirde kablosuz şarj çalışmayabilir!. 【Servis ve Garanti】 12 ay garantimiz var.Eğer herhangi bir sorun varsa, lütfen bize ulaşın, biz kesinlikle size tatmin edici bir çözüm verecektir.Desteğiniz için teşekkür ederiz!Tanrı seni korusun.Ambalaj listesi : .Kol kapak kılıf Apple Kalem 2nd Nesil ile Uyumlu * 1. Uç kapağı ile Uyumlu Apple Kalem 2nd Nesil * 1. Sıcak ipucu : .Takarken veya sökerken, kalemin takıldığı kısmı tutmayın, bu da kalem kovanı ile kalem arasındaki sürtünmeyi artıracak ve çalışmayı zorlaştıracaktır.

Ürün parametreleri

Sen de olabilir