.

.

ZRQYHN Cep Telefonu Ayarlanabilir Tutucu Masaüstü tablet telefon Teleskopik Alaşım Standı Klip Braketi, 360 ° Dönebilen,

ZRQYHN Cep Telefonu Ayarlanabilir Tutucu Masaüstü tablet telefon Teleskopik Alaşım Standı Klip Braketi, 360 ° Dönebilen,

₺ 82.00

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

? Kaymaz basamaklı silikon, yerleştirildiği anda stabildir ve cep telefonu çıplak metalden düşmeden güvenle kullanılabilir. ? Vida oluğu diğer ürünlerle eklenebilir ve iyi tasarlanmış yükseltilmiş alt ped cep telefonunu daha kararlı hale getirir. ð º Dikey 360 derece döndürme ve herhangi bir açıda serbest ayarlama desteği, sıkıca klipsleyin.
. ? Çalışma yüksekliği ihtiyaçlarınıza göre 22‑36cm/8.7‑14.2 in arasında keyfi olarak ayarlanabilir. ð º Yuvarlak destek tabanı, daha eşit kuvvet, sarsılmadan daha kalın ve sabit destek.
. Özelliklerplastik ve alaşımlardan yapılmış, güçlü ve dayanıklı, uzun ömürlüdür.Cep telefonu klipsinin kullanımı kolaydır, dengeli ve kararlıdır ve birden fazla konumda serbestçe daraltılabilirbu cep telefonu masaüstü standı aynı anda 3 cep telefonuyla uyumludur.Öğe türü : Telefon tutucumalzeme : Plastik+AlaşıMrenk : siyahuygun Telefon Boyutu : Yaklaşık. 6-8. 5 cm/2.4-3.3 inççalışma Yüksekliği Boyutu : Yaklaşık. 22-36 cm / 8.7 & acirc;€ ' 14.2 inçağırlık : Yaklaşık. 682.0 g/24.1 ozözellikler : 3 telefon tutabilirpaket Listesi1 x telefon Klipsi1 x tutucu Direği1 x tabanlütfen manuel ölçüm nedeniyle hataya izin verin.Anlayışınız için teşekkürler.

Ürün parametreleri

Sen de olabilir