.

.

RAFCAR EMF Koruyucu Kumaş Radyasyondan Korunma Hamile Kıyafetleri, Gümüş Elyaf Radyasyondan Korunma Kumaşı İletken Gerilebilir

RAFCAR EMF Koruyucu Kumaş Radyasyondan Korunma Hamile Kıyafetleri, Gümüş Elyaf Radyasyondan Korunma Kumaşı İletken Gerilebilir

₺ 0.33

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

★[Radyasyonu önleyin] : Radyasyon koruması, büyüyen bebeği koruyucu bir örtü ile örtün cover.It cep telefonlarından, Wi-Fi'den ve dizüstü bilgisayarlardan gelen radyasyonun %99,999'unu engeller. ★[Nefes Alabilen Kumaş] : Hamile kadınlar için bu radyasyon önleyici battaniye gümüşten yapılmıştır fiber.It yumuşak, nefes alabilen, hafif ve iyi yapılmış.Yaz aylarında bile sıcak hissetmeyeceksiniz.Çok katmanlı çıkarılabilir tasarım daha uygundur. ★[Gümüş elyaf kumaş] : Hamile kıyafetleri yüksek kaliteli malzemelerden, hassas dokuma, yüksek yoğunluklu ve yüksek saflıktan yapılmıştır.Anti-radyasyon battaniyesi mükemmel elektromanyetik radyasyon koruma fonksiyonuna ve düşük dirence sahiptir value.It işçilik, kalite ve görünümün birleşimidir. ★[Özellikler] : Dayanıklı, yıkanabilir, yumuşak ve elastik, çok hafif, nefes alabilir, katlanabilir, anti-radyasyon( RF / EMI / EMF / LF engelleme ve topraklama), anti-statik / ESD, aşağıdakiler için iyidir health.Do makinede yıkamayın, ağartmayın veya kuru temizlemeyin. ★[Uygulanabilir insanlar] : Bilgisayarlar, yazıcılar, fotokopi makineleri, mikrodalga fırınlar vb.Gibi elektronik ekipmanların ürettiği elektromanyetik dalgaları koruyun.Genellikle bilgisayarlarla ve hamile kadınlarla karşılaşan kişilerin radyasyondan korunma ihtiyaçlarını karşılayın.Bu hamilelik sırasında bir zorunluluktur. ★Çift katmanlı kumaş tasarımı daha uygundur ve durable.It rahat ve çok yönlüdür.Lüks tamamen gümüş kumaşlar ve düşünceli tasarım, aileyi en üst düzeyde korur.★Ürün parametreleri : ●Ürün adı : Gümüş elyaf radyasyon önleyici battaniye●Renk : pembe, sarı, mavi, çizgi film pembesi●Malzeme : Dış katman-polyester elyaf (kristal süet).İç tabaka naylondur (gümüş dahil).●Şartname : 90 CM*72 CM●Sezon : her mevsime uygulanabilir●Fonksiyon : koruma oranı>%99.♥Yıkama talimatları♥ 1. Su sıcaklığı 30 dereceyi geçmemelidir. 2. Nötr şampuan veya deterjanla yıkayın.Çamaşır tozu veya sabun kullanmaktan kaçının, giysilerinizdeki nanosilvere zarar verebilirler. 3. Ellerinizle hafifçe ovaladığınızdan, makinede yıkamadığınızdan ve fırça kullanmadığınızdan emin olun. 4. Suyu sıkmak için hafifçe bastırın, sıkmayın veya kurutmayın. 5. Serin ve havalandırılan bir yerde kurutun, güneşe maruz bırakmayın, oksitlenmesi ve giysilerin işlevini etkilemesi kolaydır.★Ambalaj : Gümüş elyaf anti-radyasyon battaniyesi★Önemli hatırlatma : ●Farklı monitörler nedeniyle, resim ürünün gerçek rengini yansıtmayabilir.Stilin resimle aynı olduğunu garanti ediyoruz.●Manuel ölçüm.Kumaşın kendisinin farklı ölçüm yöntemleri/hassasiyetleri gibi çeşitli faktörler nedeniyle, karo boyutunun 1-3 cm'lik bir hataya sahip olması normaldir.

Ürün parametreleri

90CM*72CM:
●Season:
applicable to all seasons
●Function:
shielding rate>99%.
♥Washing instructions♥:
1. The water temperature should not exceed 30 degrees.:
2. Wash with neutral shampoo or detergent. Avoid using washing powder or soap, they may damage the nanosilver in your clothes.:
3. Be sure to rub gently with your hands, do not machine wash, and do not use a brush.:
4. Press gently to squeeze out the water, do not wring out or spin dry.:
5. Dry in a cool and ventilated place, do not expose to the sun, it is easy to oxidize and affect the function of clothing.:
★Packing:
Silver fiber anti-radiation blanket:
★Important reminder:
●Due to different monitors, the picture may not reflect the actual color of the product. We guarantee that the style is the same as the picture.:
●Manual measurement. Due to various factors such as different measurement methods/precisions of the fabric itself, it is normal for the tile size to have an error of 1-3cm. :

Sen de olabilir