.

.

ZUKEELJT çöp tenekesi çöp tenekesi Dayanıklı çöp tenekesi çöp sepeti Banyo, yatak odası, ofis ve daha fazlası için (Renk:

ZUKEELJT çöp tenekesi çöp tenekesi Dayanıklı çöp tenekesi çöp sepeti Banyo, yatak odası, ofis ve daha fazlası için (Renk:

₺ 1.33

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

✦Modern tasarımı ile ürün banyo, mutfak ve diğer odalarda daha az yer kaplarken harika çıkıyor. ▲TEMİZ MODERN tasarım : Dayanıklı polipropilenden yapılmış Çöp Kutusu, ağır ağırlık, lekelenme veya bükülme olmadan ahşabın görünümünü sunar. ▲Üstü açık silindir şeklindeki çöp tenekesinin sadeliğine sahiptir günlük ev esasına modern bir bakış. ▲BENZERSİZ ve ÇOK YÖNLÜ çöp kovası : Toz odanız, banyonuz, yatak odanız, oturma odanız veya ofisiniz dahil hemen hemen her alana şık, dekoratif bir dokunuş eklemek için kullanın. ▲ Atıklarınızı tutmak veya geri dönüştürmek için temiz ve zarif bir görünüm sağlayan küçük bir çöp tenekesidir. ✦Modern tasarımı ile ürün banyo, mutfak ve diğer odalarda daha az yer kaplarken harika çıkıyor. ▲TEMİZ MODERN tasarım : Dayanıklı polipropilenden yapılmış Çöp Kutusu, ağır ağırlık, lekelenme veya bükülme olmadan ahşabın görünümünü sunar. ▲Üstü açık silindir şeklindeki çöp tenekesinin sadeliğine sahiptir günlük ev esasına modern bir bakış. ▲BENZERSİZ ve ÇOK YÖNLÜ çöp kovası : Toz odanız, banyonuz, yatak odanız, oturma odanız veya ofisiniz dahil hemen hemen her alana şık, dekoratif bir dokunuş eklemek için kullanın. ▲ Atıklarınızı tutmak veya geri dönüştürmek için temiz ve zarif bir görünüm sağlayan küçük bir çöp tenekesidir.Malzeme : plastikyapı : StandingÖzellik : Çevre Dostu.

Ürün parametreleri

Sen de olabilir