.

.

SOUSTRE USB Hub USB Hub 3pcs4 Bilgisayar Siyah Ev Bağlantı Noktaları Genişletme Veri Hub Transferi Tablet için Telefonsiyah.

SOUSTRE USB Hub USB Hub 3pcs4 Bilgisayar Siyah Ev Bağlantı Noktaları Genişletme Veri Hub Transferi Tablet için Telefonsiyah.

₺ 3.00

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Malzemenin benimsenmesi, dayanıklı ve kullanımı.Malzemenin benimsenmesi, dayanıklı ve kullanımı.Windows XP/ Vista/ 7/ 8 ve işletim sistemi ile uyumludur.Taşınabilir 4 Port USB 2.0 Yüksek Veri Genişletme Aktarım Hub Splitter Bilgisayar Dizüstü PC için tablet telefon.USB 1.1 cihazlarıyla aşağı doğru uyumludur.Paket listesi 1 x USB Hub Özellikler - Windows XP/ Vista/ 7/ 8 ve işletim sistemi ile uyumlu-USB 1.1 cihazlarıyla aşağı doğru uyumludur. - Boyutu : Yaklaşık 9.5x3. 5x55 cm - Malzeme : ABS - Renk : Siyah - Kabulü malzeme, dayanıklı ve kullanımı. - 4 USB 2.0 Bağlantı Noktası, hızlı veri aktarımına erişmenizi sağlar.Ürün Bilgisi Bu ürün, dayanıklılık ve kullanım için birinci sınıf malzemeden üretilmiştir. PC'nize 0 yüksek bağlantı noktası ve verimli veri aktarımının keyfini çıkarın.süper veri aktarımı bağlantısı için sınırlı bağlantı noktalarına sahip mini dizüstü bilgisayar kullanıcıları, ultrabook'lar, dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve tabletler için özel olarak tasarlanmıştır.Kolayca 4 USB 2.

Ürün parametreleri

Sen de olabilir