.

.

Letswın Kırmızı Kalp Glitter Tırnak Pulları - 3D Tırnak Sanat Gevreği Renkli Konfeti parlak çıkartma Çıkartmaları Manikür

Letswın Kırmızı Kalp Glitter Tırnak Pulları - 3D Tırnak Sanat Gevreği Renkli Konfeti parlak çıkartma Çıkartmaları Manikür

₺ 126.80

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

Çoklu desenler : Kırmızı tırnak pulları 12 desen içerir - kalp, yıldız, ay, erik çiçeği, ingilizce alfabe vb.Tırnak sanat dekorasyonunuz için çoktan seçmeli.Parlak Renkler : Kırmızı tırnak parıltıları tırnaklarınızı daha parlak hale getirir dazzling.It yaygın olarak kullanılır ve Noel, Yeni Yıl gibi çeşitli festivallerde zarif tırnak tasarımları yapmak için çok uygundur. Year.It sevgililer Günü'nde de mükemmel bir hediye.Kullanımı Kolay : Tırnak sanat tasarımına çok aşina olmasanız bile, aşağıdaki talimatları izleyerek kolayca uygulayabilirsiniz ve göz/yüz/vücut uygulayabilirsiniz, benzersiz bir parıltı makyajı elde edersiniz.Çoklu kullanım : Bizim tırnak sanat çıkartma seti 3 D nair sanat, düz tırnak sanat, sanat ve el sanatları, scrapbooks, hediye paketi, süs eşyaları, kartlar, işaretler, çivi, cep telefonu kılıfı vb.İçin çok uygundur.Yüksek Kalite : Tırnak pulları, cilde giymek için güvenli olan yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır.Parıltılarınızın daha uzun süre kalmasını sağlamak için saç jeli veya parıltılı astar ile de kullanılabilir. 3 D Kırmızı Tırnak Pırıltılar Payetler : 1.Festivallerde göz altı ışıltılı parıltılı gözyaşlarıyla veya elmacık kemiklerine parıltılı bir parıltı damlatın.kulüp gecesi hazır yansıtan vurgu. 2.Paylaşım, festivaller ve birçok güzellik deneyi için mükemmel! 3.UV jel çivi / akrilik çivi / doğal çivi / vb uygulamak için uygun 4. Sahne performansı, gece dışarı, mezuniyet partisi, süslü elbise partisi vb.İçin uygundur.Şartname : Renk : Kırmızı Tipi : Tırnak sahte pullu Miktar : 12 stilleri/Set Boyutu : 13 cm*5.2 cm*1.2 cm Paket içeriği : 1 kutu 3 D kırmızı tırnak pul Nasıl kullanılır : 1.Oje renginizi seçin. 2.Payetinizin rengini seçin.Birlikte gitmeliler, kontrast iyi olmalı. 3.Bir baz kat uygulayın.Tırnaklarınızı korumak için buna ihtiyacınız var. 4.Seçtiğiniz ojeden iki ince kat uygulayın. 5.Pulları tırnaklarınıza bastırın.Onları tamamen örtebilir veya tırnak başına bir payet alabilir veya tırnaklarınızda rastgele sayıda payet olabilir. 6.Payetler küçükse, sadece tırnaklarınıza dökün. 7.Alternatif olarak ojenizin kurumasını bekleyin.Ardından payetlere yapıştırmak için tırnak tutkalı kullanın. 8.Payetlerin düşmesini önlemek için bir üst kat uygulayın.Sıcak ipuçları : 1.Fotoğrafları görüntülenen öğe renkli bilgisayar monitöründe biraz farklı gösteriliyor olabilir monitörler aynı kalibre. 2.5 Yaşın altındaki çocuklardan uzak tutun. 3. Sadece yuvayı her yere çarpmamak için açmaya dikkat edin.

Ürün parametreleri

Color:
Red
Type:
Nail fakes sequin
Quantity:
12 styles/Set
Size:
13cm*5.2cm*1.2cm
Package Contents:
1box 3D red nail sequins
How to use:
1.Choose your nail polish color. :
2.Choose the color of your sequin. They should go together, the contrast should be fine. :
3.Apply a base coat. You need it to protect your nails. :
4.Apply two thin coats of your chosen nail polish. :
5.Press the sequins on your nails. You could cover them up totally, or you could have one sequin per nail or you could have random number of sequins on your nails. :
6.If the sequins are small, just spill them on to your nails. :
7.Alternatively, wait for your nail polish to dry. Then use nail glue to stick on the sequins. :
8.Apply a top coat to prevent the sequins from falling off. :
Warm tips:
1.Item color displayed in photos may be showing slightly different on your computer monitor since monitors are not calibrated same. :
2.Keep it away from children under 5 years old. :
3. Just be careful prying the slot open for not popping all over :

Sen de olabilir