.

.

SLNFXC Kapaklı Tip Yüksek Ayaklı Mutfak çöp tenekesi Uzun çöp tenekesi çöp Kutusu Atık Depolama Kovası Banyo Tuvalet Odası

SLNFXC Kapaklı Tip Yüksek Ayaklı Mutfak çöp tenekesi Uzun çöp tenekesi çöp Kutusu Atık Depolama Kovası Banyo Tuvalet Odası

₺ 720.48

kullanılabilirlik
Tuva'dasın müsait

tuşa basmak kolaydır.İtmeli kapak tasarımı, ev çöplerini engellemek için çöp ve çöp torbalarına dokunmadan kapağı kolayca kapatabilir.Sadece 19,6 cm genişliğinde, alanı tam olarak kullanmak için kullanılmayan küçük bir alana yerleştirilebilir.Uygulama kapsamı : tuvaletler, banyolar, oteller, restoranlar ve diğer yerler.Tripodu artırın, eğilmeye gerek yok, çöp atmak daha uygun.tuşa basmak kolaydır .İtmeli kapak tasarımı, ev çöplerini engellemek için çöp ve çöp torbalarına dokunmadan kapağı kolayca kapatabilir.Sadece 19,6 cm genişliğinde, alanı tam olarak kullanmak için kullanılmayan küçük bir alana yerleştirilebilir.Uygulama kapsamı : tuvaletler, banyolar, oteller, restoranlar ve diğer yerler.Tripodu artırın, eğilmeye gerek yok, çöp atmak daha uygun.Şartname : Adı : Uzun çöp tenekesimalzeme : PPKapasite : 15lboyutu : 332 * 196 * 485 Mmrenk : gösterildiği gibipaket içeriği : 1 * Uzun Çöp kutusunot : 1. Manuel ölçüm ve farklı ekran ayarı için hafif renk değişimi nedeniyle lütfen 1-3 cm (0.4-1.18") farkına izin verin.2. Işık ve ekran farkı nedeniyle, öğenin rengi resimlerden biraz farklı olabilir.Lütfen anlayın.

Ürün parametreleri

Name:
Tall Trash Can
Material:
PP
Capacity:
15L
Size:
332 * 196 * 485 mm
Color:
as shown
Packing included:
1 * Tall Trash Can:
Note:
1. Please allow 1-3cm (0.4-1.18) difference due to manual measurement and slight color variation for different display setting.:
2. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. Please understand. :

Sen de olabilir